Де поїсти

де поїсти в пироговоНа території музею Пирогово перебувають також кафе й ресторани, які можна відвідати після екскурсії. У кожному закладі пропонується покуштувати блюда української кухні, що славиться своїм українським борщем і варениками.

Одним з найбільш популярних ресторанів української кухні в музеї Пирогово є ресторан “Будьмо”. Середня вартість рахунку на одну людину варіюється від 10 до 30$. За ці гроші ви вдосталь насититеся дійсними українськими блюдами, однак, якщо народна кухня прийде вам не по душі, ви завжди зможете замовити блюда європейської кухні.

Ще одним прекрасним представником ресторанного бізнесу в музеї є кафі “Кулішна”, виконане в стилі об’єктів самого музею. Інтер’єр кафе виконаний у стилі дійсного шинку дев’ятнадцятого століття, з дерев’яними стільцями й столами, вишиванками на вікнах. Блюда, пропоновані в кафі належать національній українській кухні різних регіонів. Вартість рахунку набагато нижче, ніж у ресторанах, однак задоволення від проживання ні як не уступає їм.

На території Пирогово також розташувалися ще два ресторани української національної кухні: “Шинок” і “Ярівци”. Якщо ви плануєте відвідати Пирогово не один раз, настійно рекомендуємо вам побувати в кожному кафі й скласти свою думку про них.Сторінки

ПосиланняНовини