Законодавство


Музей Пирогово, хоч і є народним надбанням країни, але не захищений від нападок сучасних бізнесменів і забудовників. Останнім часом  інтерес до території, що оточує Пирогово помітно зріс. Багато забудовників планують викупити більше п’яти сотень гектар навколо музею для забудови його ресторанними закладами. Завдяки незахищеності музею з боку законодавства України, уже незабаром музей може виявитися в кільці часток кафе й ресторанів, що, безсумнівно, зіпсує загальне враження про дух музею.

законодавство про ПироговоЗа іншими відомостями, околиці музею Пирогово чекає стрімка забудова приватними котеджами за рішенням київського голови Черновецького. Вся справа в тому, що от уже тривалий строк Верховна Рада України намагається створити закон про відчуження приватних земельних ділянок, однак не може прийти до єдиної думки, яке б одночасно захищало музейні й народні надбання, а також не порушувало прав СПД. Останній подібний закон, прийнятий Верховною Радою, був ветирован президентом України Віктором Ющенко.

Що ж, залишається музею Пирогово лише побажати успіху й довголіття й сподіватися на те, що наші діти також зможуть відвідати унікальне місце, не забудоване ні котеджами, ні ресторанами.Сторінки

ПосиланняНовини