Де поїсти

На території музею Пирогово перебувають також кафе й ресторани, які можна відвідати після екскурсії. У кожному закладі пропонується покуштувати блюда української кухні, що славиться своїм українським борщем і варениками.

Одним з найбільш популярних ресторанів української кухні в музеї Пирогово є ресторан “Будьмо”. Середня вартість рахунку на одну людину варіюється від 10 до 30$. За ці гроші ви вдосталь насититеся дійсними українськими блюдами, однак, якщо народна кухня прийде вам не по душі, ви завжди зможете замовити блюда європейської кухні.

Ще одним прекрасним представником ресторанного бізнесу в музеї є кафі “Кулішна”, виконане в стилі об’єктів самого музею. Інтер’єр кафе виконаний у стилі дійсного шинку дев’ятнадцятого століття, з дерев’яними стільцями й столами, вишиванками на вікнах. Блюда, пропоновані в кафі належать національній українській кухні різних регіонів. Вартість рахунку набагато нижче, ніж у ресторанах, однак задоволення від проживання ні як не уступає їм.

На території Пирогово також розташувалися ще два ресторани української національної кухні: “Шинок” і “Ярівци”. Якщо ви плануєте відвідати Пирогово не один раз, настійно рекомендуємо вам побувати в кожному кафі й скласти свою думку про них.

Новини

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.