Законодавство

Музей Пирогово, хоч і є народним надбанням країни, але не захищений від нападок сучасних бізнесменів і забудовників. Останнім часом  інтерес до території, що оточує Пирогово помітно зріс. Багато забудовників планують викупити більше п’яти сотень гектар навколо музею для забудови його ресторанними закладами. Завдяки незахищеності музею з боку законодавства України, уже незабаром музей може виявитися в кільці часток кафе й ресторанів, що, безсумнівно, зіпсує загальне враження про дух музею.

За іншими відомостями, околиці музею Пирогово чекає стрімка забудова приватними котеджами за рішенням київського голови Черновецького. Вся справа в тому, що от уже тривалий строк Верховна Рада України намагається створити закон про відчуження приватних земельних ділянок, однак не може прийти до єдиної думки, яке б одночасно захищало музейні й народні надбання, а також не порушувало прав СПД. Останній подібний закон, прийнятий Верховною Радою, був ветирован президентом України Віктором Ющенко.

Що ж, залишається музею Пирогово лише побажати успіху й довголіття й сподіватися на те, що наші діти також зможуть відвідати унікальне місце, не забудоване ні котеджами, ні ресторанами.

Новини

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.